Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Detské časopisy Shrekovy výpravy-50kus. s amuletmi

Časopisy 377 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť
Cena: 35 €
Sledovať
Dátum: 31. 1. 2019, Typ: Predaj, Stav: Používané, Lokalita: Nitra
Predám krásne detské časopisy Shrekové výpravy, mám vyzbieraných 50 kusov, dve čísla mi chýbajú. Časopisy sú plné hádaniek, lúštenia, kreatívneho tvorenia, príbehov, či varenia/pečenia, vždy sa každé číslo týka nejakej postavy, či veci, ktorá súvisí s rozprávkou Shrek.
Sú nepoškodené, všetky lúštené. Ku každému časopisu patrí amulet, ktorý súvisí tematicky s obsahom každého dielu. Niektoré z nich majú "zázračnú" funkciu, svietia tme, či menia farbu.
Okrem amuletov, patrí k časopisom dve dosky (veľké a malé), ktoré slúžia ako púzdro pre samotné amulety. Taktiež k časopisom patria dva samolepkové albumy (vo vnútri sú lepené samolepky. najmä v modro-červenom), niektoré samolepky majú tiež "zázračnú" funkciu ako napr. vôňa, hýbovka, či iný 3D efekt. A poslednou vecou, ktorá je súčasťou Shrekových výprav sú dva šanony, kde sa časopisy ukladajú.

Cena za všetko je: 35€

Poštovné podľa podmienok Slovenskej pošty.

Ďakujem za Váš nákup!:-)
Predajca:
kitty61
Všetky inzeráty - 204 inzerátov
Lokalita:
Nitra
Telefón:
Číslo neuvedené
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://knihy.bazar.sk/20163762-detske-casopisy-shrekovy-vypravy-50kus-s-amuletmi/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.