Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

36ks.detských časopisov Doba ľadová s figúrkami

Nitra
111 € 36 €
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 12. 10. 2018 (č. 28144657)

Predám 36 kusov detských časopisov podľa animovaných filmov Doba ľadová 1,2 a 3.
Časopisy boli raz čítané, všetky úlohy, krížovky a hádanky sú v nich už vylúštené.
Ku každému číslu patrí jedna ľadová kocka s figúrkou postavičky z Doby ľadovej a s ňou sa odvíja potom jednotlivé číslo časopisu.
V každom časopise je plno zaujímavého čítania, dieťa sa dozvedá o prírode, ako ju chrániť, o histórii pravekých zvierat, ekológii a s nimi súvisiacich vecí.
Obsahuje každé číslo kreatívnu tvorbu a presný postup jej výroby. Taktiež aj recept a v závere je aj komiks s obľúbenými hlavnými hrdinami z Doby ľadovej. Celé číslo sa vždy točí okolo daného pravekého zvieratka.
Figúrky sa dajú z kocky dať dolu hrať sa s nimi.
4 kockám chýba pozadie, ktoré sa nám stratili.
Ľadové kocky po pospajaní vytvárajú na zadných stranách veľký obrázok (viď.foto).
Nepodarilo sa mi pozbierať všetky čísla. V rámci môjho zbierania mi už v poradí jedno číslo chýbalo.

Obsah z netu:
Objevte a poznejte svět úžasných zvířat! S každým číslem časopisu obdržíte krásný model zvířátka ve své vlastní ledové kostce. Každá figurka je ručně dělaná a detailně prokreslená. Vezměte si svého hrdinu, pohrajte si s ním a uložte ho zpět do jeho domečku. Sbírejte své oblíbené postavy z Doby ledové, které patří k vzácným a ohroženým druhům. Tento 24 stránkový časopis je zasvěceným dětským průvodcem světem zvířat, minulých i současných.

Cena za kus (časopis a kocka s figúrkou): 1,50€ Cena za kus (časopis a kocka s figúrkou): 1,50€ Možnosť kúpiť aj po kusoch a nie ako celok.
Cena spolu: 36

Poštovné podľa podmienok Slovenskej pošty.

Ďakujem Vám za Váš nákup!:-)

Predám 36 kusov detských časopisov podľa animovaných filmov Doba ľadová 1,2 a 3. Časopisy boli raz čítané, všetky úlohy, krížovky a hádanky sú v nich už vylúštené. Ku každému číslu patrí jedna ľadová kocka s figúrkou postavičky z Doby ľadovej a s ňou sa odvíja potom jednotlivé číslo časopisu. V každom časopise je plno zaujímavého čítania, dieťa sa dozvedá o prírode, ako ju chrániť, o histórii pravekých zvierat, ekológii a s nimi súvisiacich vecí. Obsahuje každé číslo kreatívnu tvorbu a presný po...

Predajca kitty61 (1) Člen od apríla 2013
K
36 € 111 €
Nitra
Zobraziť kontakty