Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Clason, George S.: Nejbohatší muž v Babylóně

Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť
Cena: 3,99 €
Sledovať
Dátum: 16. 3. 2019, Typ: Predaj, Stav: Používané, Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto
popis: Nejlepší kniha, která kdy byla napsána na téma bohatství. Je vynikající inspirací a návodem, jak zbohatnout! Nejlepší ze všech inspiračních děl na téma obchodní zdatnosti a finanční prosperity vedoucí k osobnímu blahobytu. Prosté a přitom fascinující příběhy vás usměrní na správnou cestu vedoucí k úspěchu a ke spokojenosti, nabídnou vám správný pohled na ekonomiku a řešení vašich osobních problémů.Odhalí vám tajemství, jak se k financím dostat, jak si je udržet a jak peníze vydělávají další peníze.
autor/autori: Clason, George S.
vydal: Pragma, 1995
číslo produktu: 10018696
dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy
poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Predajca:
Olejar books, s. r. o.
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 22741 inzerátov
Lokalita:
Cyprichova 10, 83106, Bratislava
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://knihy.bazar.sk/29478962-clason-george-s-nejbohatsi-muz-v-babylone/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.