Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

I-wu, Liao: Hovory se spodinou

Romány 12 851 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť
Cena: 6,99 €
Sledovať
Dátum: 16. 3. 2019, Typ: Predaj, Stav: Používané, Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto
popis: Jak se žije na okraji společnosti v dnešní Číně: prostitutka, omývač mrtvol, buddhistický mnich, hlídač veřejných záchodků, stoupenec sekty falun-gong, bývalý rudý gardista, rodina oběti masakru na Náměstí Nebeského klidu nebo mistr feng-shui a mnoho dalších zpovídal s respektem, vcítěním a smyslem pro humor Liao I-wu, jeden z nejznámějších čínských autorů a někdejší politický vězeň.
Tyto jedinečné rozhovory nám ukazují Čínu, kterou nemáme šanci jindy spatřit – Čínu utlačovaných bezdomovců, vyvrhelů a pouličních muzikantů, jimž nikdo nemůže vzít jejich důstojnost, vtip a lidskost. Jde o humánní knihu, která vyvolala všude, kde vyšla, mimořádnou pozornost.
autor/autori: I-wu, Liao
vydal: Mladá fronta, 2013
číslo produktu: 10200352
dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy
poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Predajca:
Olejar books, s. r. o.
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 22741 inzerátov
Lokalita:
Cyprichova 10, 83106, Bratislava
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://knihy.bazar.sk/29479295-i-wu-liao-hovory-se-spodinou/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.