Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Sci-fi - 1 163 ďalších ponúk

Twilight sága ( kolekcia 4 kníh)

Zlaté Moravce
45 €
Stav: nové, Typ: predaj, z dňa 8. 6. 2019 (č. 30095038)

Predám nepoškodené, 1x čítané knihy od Stephenie Meyerovej-kolekciu Twilight sága (Súmrak, Nov, Zatmenie, Úsvit)

POČET STRÁN
480+516+592+736

HMOTNOSŤ
3030 g

VÄZBA
pevná väzba s prebalom


* Súmrak: Keď sa Isabella Swanová presťahuje do večne zamračeného mestečka Forks a stretne záhadného, zvodného Edwarda Cullena, jej život odrazu naberie vzrušujúci, a desivý smer. Edward je so svojou porcelánovou pokožkou, zlatými očami, mámivým hlasom a nadprirodzenými schopnosťami neodolateľný a zároveň nepreniknuteľný. Až do tejto chvíle sa mu darilo skrývať svoju pravú identitu, ale Bella je rozhodnutá odhaliť jeho temné tajomstvo.

* Nov: Pre Bellu Swanovú má jedna vec oveľa väčší význam ako jej vlastný život: Edward Cullen. No zaľúbiť sa do upíra je oveľa nebezpečnejšie, ako by si vôbec dokázala predstaviť. Edward ju už raz zachránil z pazúrov zlého upíra, no až teraz, keď ich odvážny vzťah ohrozuje všetko, čo im je blízke, si začínajú uvedomovať, že ich problémy sa zrejme iba začínajú...

* Zatmenie: Seattle pustoší séria záhadných vrážd, zákerná upírka pokračuje vo svojej honbe za pomstou a Bella sa znova ocitá obkľúčená nebezpečenstvom. Uprostred týchto udalostí je prinútená vybrať si medzi svojou láskou k Edwardovi a svojím priateľstvom s Jacobom – s vedomím, že pre jej rozhodnutie by mohol opäť vzplanúť odveký boj medzi upírmi a vlkolakmi.

* Úsvit: Bella Swanová je neodvolateľne zaľúbená do upíra – je to pre ňu krásny sen a zároveň nočná mora, ktoré vytvárajú jej nebezpečne vyhrotenú realitu. Na jednu stranu ju ťahá silná vášeň, ktorú cíti k Edwardovi Cullenovi a na druhú hlboké puto k vlkolakovi Jacobovi Blackovi a prežila búrlivý rok plný pokušenia, strát a sporov, kým dospela k rozhodujúcemu okamihu. Rozhodne sa teraz vstúpiť do temného, no zvodného sveta nesmrteľných, alebo bude pokračovať v ľudskom živote?

V prípade záujmu a bližších info o kolekcii mi napíšte a knihy sa budem snažiť odoslať čo najskôr :)

Predám nepoškodené, 1x čítané knihy od Stephenie Meyerovej-kolekciu Twilight sága (Súmrak, Nov, Zatmenie, Úsvit) POČET STRÁN 480+516+592+736 HMOTNOSŤ 3030 g VÄZBA pevná väzba s p...

Predajca Mariab Nehodnotený Člen od decembra 2017
M
Všetky inzeráty (7)
45 €
Zlaté Moravce
Zobraziť kontakty