Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Skriptá - 309 ďalších ponúk

Otázky k prijímačkám na Lekársku fakultu Komenskéh

Bratislava I - Staré Mesto
4 €
Stav: nové, Typ: predaj, z dňa 26. 6. 2019 (č. 30254274)

Dobrý deň!

Ponúkam na predaj otázky na Univerzitu Komenského všeobecné lekárstvo/zubné lekárstvo.
Tieto otázky budú následne použité pri prijímacích skúškach, čiže stačí vedieť iba toto, nič iné sa do úvahy neberie. Otázky sa skladajú z 1500 otázok z chémie a 1500 otázok z biológie. Čím skôr začnete, tým lepšie.

Cena za biológiu a chémiu s odpoveďami je po 4€. Čiže pri záujme oboch predmetov cena iba 8€. Bude to odoslané online v elektronickej podobe, takže žiadne poštovné a ani zbytočné príplatky.

+ ZADARMO vypracované všetky príklady z chémie s postupmi, ktoré sa nachádzajú v otázkach (cca 120) a z biológie - populačná genetika (cca 50).

Tento rok som bola na prijímačkách, takže viem vám prezradiť ich priebeh, čas, dovolené pomôcky, koľko príkladov sa tam bude vyskytovať, počet otázok, spôsob hodnotenia, otázok, približné počty bodov, ktoré by ste mali dosiahnuť k prijatiu na všeobecné lekárstvo/zubné lekárstvo.

Držím palce! :)

Dobrý deň! Ponúkam na predaj otázky na Univerzitu Komenského všeobecné lekárstvo/zubné lekárstvo. Tieto otázky budú následne použité pri prijímacích skúškach, čiže stačí vedieť i...

Predajca aaa Nehodnotený Člen od februára 2016
A
4 €
Bratislava I - Staré Mesto
Zobraziť kontakty