Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

SKRIPTÁ - právo pre 1 ročník Bc. štúdia

ponúknite
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 19. 4. 2020 (č. 32361213)

Ponúkam na predaj poznámky z prednášok, seminárnych hodín a iné študijné materiály z prvého ročníka bakalárskeho štúdia v odbore právo.

Materiály zahrňujú prednášky z predmetov: Rímske právo (zimný a letný semester), Teória štátu a práva (zimný a letný semester), Dejiny štátu a práva na Slovensku (ZS a LS), Svetové dejiny štátu a práva, Cirkevné dejiny, Rétorika pre právnikov, Právne myslenie, Pramene práva, Ekonomika pre právnikov, Manažment pre právnikov, SAP, Účtovníctvo pre právnikov a i. materiály podľa dohody.

Prednášky sú v elektronickej forme. Pred kúpou Vám viem zaslať aj ukážkuy z ľubovoľných troch vybraných prednášok.
Možnosť odberu aj pre jeden alebo viacero vybraných predmetov.

Fotografie sú orientačné.

Ponúkam na predaj poznámky z prednášok, seminárnych hodín a iné študijné materiály z prvého ročníka bakalárskeho štúdia v odbore právo.

Materiály zahrňujú prednášky z predmetov: Rímske právo (zimný a letný semester), Teória štátu a práva (zimný a letný semester), Dejiny štátu a práva na Slovensku (ZS a LS), Svetové dejiny štátu a práva, Cirkevné dejiny, Rétorika pre právnikov, Právne myslenie, Pramene práva, Ekonomika pre právnikov, Manažment pre právnikov, SAP, Účtovníctvo pre pr...

Predajca Jakub Nehodnotený Člen od marca 2020
J
ponúknite
Bratislava II - Vrakuňa
Zobraziť kontakty