Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

SKRIPTÁ - právo pre 3. roč. Bc. štúdia

ponúknite
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 19. 4. 2020 (č. 32361231)

Ponúkam na predaj poznámky z prednášok, seminárnych hodín a iné študijné materiály z tretieho ročníka bakalárskeho štúdia v odbore právo.

Materiály zahrňujú predmety: Trestné právo hmotné (ZS a LS), Občianske právo hmotné III., Občianske právo procesné I., Pracovné právo II., Obchodné právo I., Európske právo (ZS a LS), Rodinné právo, Pozemkové právo, Právo na ochranu spotrebiteľa, Správne právo procesné, Právo ekonomických integračných zoskupení, Účtovníctvo pre právnikov a iné študíjne materiály podľa dohody.

Prednášky sú v elektronickej forme. Pred kúpou Vám viem zaslať aj ukážku z ľubovoľných troch vybraných prednášok.

Možnosť odberu aj pre jeden alebo viacero vybraných predmetov.

Fotografie sú orientačné.

Ponúkam na predaj poznámky z prednášok, seminárnych hodín a iné študijné materiály z tretieho ročníka bakalárskeho štúdia v odbore právo.

Materiály zahrňujú predmety: Trestné právo hmotné (ZS a LS), Občianske právo hmotné III., Občianske právo procesné I., Pracovné právo II., Obchodné právo I., Európske právo (ZS a LS), Rodinné právo, Pozemkové právo, Právo na ochranu spotrebiteľa, Správne právo procesné, Právo ekonomických integračných zoskupení, Účtovníctvo pre právnikov a iné š...

Predajca Jakub Nehodnotený Člen od marca 2020
J
ponúknite
Bratislava II - Vrakuňa
Zobraziť kontakty