Zrušiť

Drahý John, Tieň, Psí život, Minulé priestupky...

5 €
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 4. 7. 2022 (č. 35917659)

Predám knihu Najlepšie svetové čítanie-Tieň-Robert Harris, Drahý John-Nicholas Sparks, Minulé priestupky-Tami Hoagová, Psí život-Jon Katz, vyd. Reader´s Disgest Výber 2009, 541 strán. V knihe sú 4 romány-detektívky.
Obsah: 1. Tieň-Robert Harris: Tieňový spisovateľ alebo profesionálny spoluautor životopisov slávnych má pomôcť dokončiť pamäti bývalého britského premiéra. Honorár za túto prácu je nadmieru uspokojivý, ale počas rozhovorov s ministerským predsedom tieň zisťuje, že sa púšťa na čoraz tenší ľad-na povrch sa vyplavujú nepohodlné skutočnosti z premiérovej minulosti...
2. Drahý John-Nicholas Sparks: Čo znamená naozaj niekoho ľúbiť ? Pýta sa John Tyree, trochu stratený mladík, ktorý sa dal v predvečer septembra 2001 naverbovať do americkej armády a v rovnakom čase sa stihol nešťastne zaľúbiť do študentky Savany Lynn Curtisovej, keď vstúpila do jeho života ako zjavenie. Príbeh ich lásky na pozadí vojny v Iraku je plný nečakaných zvratov.
3. Minulé priestupky-Tami Hoagová: Ani v emotívne vypätom prípade brutálnej vraždy nemieni sudkyňa Carey Moorová ustúpiť verejnej mienke a v súlade so zákonom vydá rozhodnutie, ktorým si bezpochyby mnoho ľudí znepriatelí. Netuší však, že sa vzápätí ocitne v smrteľnom nebezpečenstve nielen ona, ale aj jej malá dcérka. Navyše v ťažkej chvíli zisťuje, že sa nemôže spoľahnúť na pomoc svojho manžela.
4. Psí život-Jon Katz : Jon Katz sa pomaly stáva americkým Jamesom Herriotom. Čitatelia jeho pravidelných stĺpčekov v novinách a poslucháči jeho rozhlasovej relácie mohli sledovať Katzovu premenu z veľkomestského milovníka psov na majiteľa ovčej farmy na severe štátu New York. Ako sa jeho zvieracia rodina na vidieku rozrastá, nie je núdza o veselé ani o smutné príbehy.

Predám knihu Najlepšie svetové čítanie-Tieň-Robert Harris, Drahý John-Nicholas Sparks, Minulé priestupky-Tami Hoagová, Psí život-Jon Katz, vyd. Reader´s Disgest Výber 2009, 541 strán. V knihe sú 4 romány-detektívky.
Obsah: 1. Tieň-Robert Harris: Tieňový spisovateľ alebo profesionálny spoluautor životopisov slávnych má pomôcť dokončiť pamäti bývalého britského premiéra. Honorár za túto prácu je nadmieru uspokojivý, ale počas rozhovorov s ministerským predsedom tieň zisťuje, že sa púšťa na...

Predajca Miria (1) Člen od júna 2012
M
5 €
Bratislava
Zobraziť kontakty