Zrušiť

Vyhliadka, Iris a Ruby, Bez rozlúčky,Ohnivé jazero

5 €
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 4. 7. 2022 (č. 35918653)

Predám knihu Najlepšie svetové čítanie-Vyhliadka-Michael Connelly, Iris a Ruby-Rosie Thomasová, Bez rozlúčky-Linwood Barclay, Ohnivé jazero-William Kent Krueger-vyd. Reader´s Digest Výber 2009, 544 strán. Kniha je vo výbornom stave. V knihe sú 4 romány-detektívky.
Obsah: 1. Vyhliadka: Na vyhliadke v luxusnej štvrti Los Angeles nájdu muža s prestrelenou lebkou. Vzápätí sa ukáže, že to bol lekár-fyzik, ktorý mal prístup k rádioaktívnym látkam. Úrady sa domnievajú, že by do tejto vraždy mohli byť zapletení teroristi, a tak tím losangeleskej polície vedený Harrym Boschom bojuje s časom: musí čo najskôr zistiť, o čo v tomto zločine naozaj ide, kým mesto neohrozí teroristický útok. Napätie z pera jedného z najlepších súčasných autorov detektívok.
2. Iris a Ruby: Devätnásťročná Ruby skrýva pod nápadne tvrdým a znudeným zovňajškom vnútornú neistotu a zraniteľnosť. Osemdesiatdvaročná Iris je naopak pod krehkou telesnou schránkou ešte vždy tou ráznou sebavedomou ženou, ktorá sa vedela vzoprieť konvenciám a odhodlane ísť za svojím cieľom. Napriek tomu sú si vnučka s babičkou také blízke, že sa Iris môže s vnučkou podeliť o svoj najväčší poklad-spomienky na vášnivú lásku s kapitánom Xanom Molyneuxom, lásku, ktorá dokázala prežiariť pochmúrne dni druhej svetovej vojny a v dobrom či zlom ovplyvniť život niekoľkých generácii.
3. Bez rozlúčky: Keď mala Cynthia Archerová štrnásť rokov, jedného rána sa zobudila a zistila, že z domu zmizla celá jej rodina - rodičia aj starší brat Todd. Zmizli bez stopy a už o nich nikto nikdy nepočul. Po dvadsiatich piatich rokoch vysiela miestna televízia program o tejto nevyriešenej záhade a Cynthii a jej rodine sa začnú diať čudesné veci. Prichádza Cynthia o rozum, ako si niektorí vrátane jej manžela myslia ? Alebo má na dosah odpoveď na otázku, čo sa vtedy naozaj stalo ? Príbeh nabitý emóciami a plný napätia.
4. Ohnivé jazero: Odžibvejský šaman Henry Meloux celý život pomáhal druhým, ale teraz je sám vážne chorý a potrebuje si vyliečiť boľavé srdce. Od bývalého šerifa a svojho dobrého priateľa Corka O´Connora žiada, aby mu pomohol nájsť syna, ktorého otcom sa stal pred mnohými rokmi, no nikdy ho nevidel. Cestou do Kanady ani jeden z oboch mužov netuší, aké nebezpečenstvo ich pri Ohnivom jazere čaká. Dávna minulosť sa totiž stretne s prítomnosťou a na brehu jazera sa rozhorí žiarlivosť a pomsta.

Predám knihu Najlepšie svetové čítanie-Vyhliadka-Michael Connelly, Iris a Ruby-Rosie Thomasová, Bez rozlúčky-Linwood Barclay, Ohnivé jazero-William Kent Krueger-vyd. Reader´s Digest Výber 2009, 544 strán. Kniha je vo výbornom stave. V knihe sú 4 romány-detektívky.
Obsah: 1. Vyhliadka: Na vyhliadke v luxusnej štvrti Los Angeles nájdu muža s prestrelenou lebkou. Vzápätí sa ukáže, že to bol lekár-fyzik, ktorý mal prístup k rádioaktívnym látkam. Úrady sa domnievajú, že by do tejto vraždy moh...

Predajca Miria (1) Člen od júna 2012
M
5 €
Bratislava
Zobraziť kontakty